ריהוט למכוני יופי מיטות טיפול חשמליות כסאות שולחנות ועגלות טיפול שולחן לבניית ציפורני
מיטות קוסמטיקה ציוד ומוצרים למספרות מיטות עיסוי מנורות לופה מעמדי תצוגה
כורסאת המתנה ודלפקים שונות
ראשי ריהוט קוסמטי מיטות עיסוי
אין מוצרים

 

הודעה חשובה לקוסמטיקאיות ובעלי עסק בענף האסתטיקה!
מוצרינו נמכרים במרכזי השיווק הנבחרים לקוסמטיקה ברחבי הארץ.


הקטגוריה היחידה שפעילה לרכישה ישירה מאיתנו הינה שיזוף בהתזה ומבצעים חמים
הנמכרים דרך מחלקת המכירות של חברתינו.


בקטגוריית מוצרי הספא תוכלו להתרשם מחלקם של המוצרים המיוצרים באמצעות חברת הבת
שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה ומשווקים ע"י מרכזי השיווק.משווק בענף הקוסמטיקה, פדיקור ויופי ?
האתר הזה יכול להיות שלך ! האתר מוצע למכירה בימים אלו במחיר מצחיק !


האתר נמכר בשילוב מערכות הקידום שלו בגוגל + מערכת ניהול עצמאית + מוניטין רב עוצמה שלמעלה מ 10 שנים + תוכן של אלפי מוצרים הנמכרים היום בענף ומוסתר כרגע אך
מוטמע במערכת הניהול הפנימית.
לפרטים צרו קשר עימנו בטלפון  03-9511544 שלוחהמהי מיטת עיסוי
מיטת עיסוי היא מיטה אשר מבצעים עליה עיסויים בין אם מדובר בעיסויים רפואיים, עיסויים למטרה של פינוק בלבד או עיסויים מיוחדים כמו לדוגמא עיסויים לנשים בהיריון. כל העיסויים כולם חייבים להיעשות על מיטה מיוחדת אשר נקראת מיטת עיסוי ולא לנסות לבצע עיסוי על כל משטח אחר שכן זה יכול להזיק למטופל. מיטת עיסוי יש לה מקום מיוחד להניח בו את הראש כדי שלא ייתפס הצוואר כאשר המטופל מנסה למצוא מקום לראשו באחד משני הצדדים ימין או שמאל. החור שבאותה מיטת עיסוי פותר את הבעיה שכן החור מאפשר לו להשאיר את הראש במצב כלפי קדימה שלא ייתפס על אחד משני הצדדים ובמקביל הוא מכניס אותו פנימה אל המשטח מבלי לשכב על הפרצוף שלו.
אין ספק כי מיטת עיסוי בנויה במיוחד עבור עיסויים וחשוב מאוד להקפיד על מציאת מיטת עיסוי איכותית ומשובחת בעלת כל התקנים וכל האיכויות והאפשרויות שאפשר להזיק. עבור מישהו שהוא מטפל ומבצע עיסויים לא משנה מאיזה סוג, הוא מבסס את חוג הלקוחות שלו לא על פי איזה שהוא מוצר שהוא מוכר במכולת ולא על פי איזה שהוא בושם שמריח טוב או לא טוב.
חוג לקוחות של מטפל באמצעות עיסויים נמדד על פי הנוחות, ההנאה, הפינוק, וכמובן האיכות של העיסוי ומשך הזמן שהוא מחזיק כלומר האם אין לאחר מכן כאבים בגב והאם כאבים שהיו בגב נעלמו. לכן אין ספק כי במידה ועל כך אנחנו מתבססים בתור מטפלים כדי להרחיב ולבנות למעשה חוג לקוחות אז מיטת עיסוי איכותית ומשובחת היא המרכיב הראשון והחשוב ביותר שצריך להיות עבור מטפל אשר מתחיל את עבודתו בתחום של עיסויים.
איזה סוגי עיסויים קיימים כיום והאם לכל אחד מהם צריך מיטת עיסוי שונה?
ישנם היום כמה סוגים שונים של עיסויים, למעשה לכולם צריך מיטת עיסוי אחידה כלומר במידה ומטפל או מעסה מבצע את כל סוגי העיסויים אין סיבה שלכולם הוא יקנה מיטת עיסוי נפרדת אבל כן חשוב שהוא יידע כיצד לעבוד איתה כל פעם בצורה שונה מעיסוי לעיסוי. לדוגמא במידה ויש לו מטופל שהוא רוצה לבצע לו עיסוי רגיל עבור טיפול בכאבים בגב או סתם שחרור כללי ותחושת הנאה, הוא יכול לבצע לו את העיסוי על מיטת עיסוי שקיימת אצלו בקליניקה. לאחר מכן יכולה לבוא אולי מטופלת בהיריון וצריך לבצע לה עיסוי היריון מיוחד שהוא כמובן מתנהל בצורה שונה לחלוטין ורק אם אותו מטפל למד באופן מוסמך ומוכשר לבצע עיסוי לנשים בהיריון שכן הלמידה על כך מספרת בדיוק על איזה נקודות לגעת ומאיזה להימנע.
ובכן, הוא עדיין יוכל לבצע את אותו עיסוי על אותה מיטות עיסוי אבל הוא צריך לדעת כיצד להניח את המטופלת וכיצד להגיד לה לשכב וכיצד לזוז במהלך העיסוי בצורות כאלה שיהיו אחת איכותית וטובה אבל צריך לדעת עבור כל סוג של עיסוי כיצד להתנהל עם המטופלים בהתאם לצרכים שלהם ובהתאם לצורה שבה הם צריכים ורוצים שהעיסוי יתנהל.
שרונס פתרונות קוסמטיים – מיטת עיסוי איכותית במהלך עיסויים
כאשר אנחנו מגיעים אל שרונס פתרונות קוסמטיים אנחנו מגלים מרכז קוסמטי עצום אשר חורש על כל תחומי הטיפולים הקוסמטיים הקיימים כיום בשוק , ואין ספק כי הגעה אל שרונס פתרונות קוסמטיים יכולה לגרום לנו הנאה ופינוק רבים מצד אחד , כמו גם טיפולים נקודתיים עבור טיפול בבעיות קוסמטיות ומתן פתרונות קוסמטיים עבור אנשים אשר זקוקים לכך לרבות עיסויים מפנקים ואיכותיים על מיטת עיסוי טובה ומשובחת.
       מצב הסל שלי
 שלום אורח - סל הקניות ריק
       מידע וכלים

 אודותינו
 שרות לקוחות
 אמנת שרות
 קניה בטוחה
 מדיניות החזרות וביטולים
 תנאי שימוש
 שאלות נפוצות
 צרו קשר

       מועדון לקוחות
  הסר הוסף
       מבצעים
מחזק גוון מקצועי - בקבוק משודרג
₪290.00
לא כולל מע"מ
       אתר מאובטח
SSL Provided by Comodo  
       מוצרים חדשים
אין מוצרים חדשים

 
   

רח' משה בקר 18, אזה"ת הישן ראשל"צ טלפון: 03-9511544 | פקס. 03-6024488 info@sharons.co.il

אתר המידע הרפואי העולמי, אתר האגודה האמריקאית למלחמה בסרטן, וואלה, YNET, גוגל
סכנות השיזוף במיטות שיזוף כתבה מס' 1, סכנות השיזוף במיטות שיזוף כתבה מס
' 2, סכנות השיזוף במיטות שיזוף כתבה מס' 3, זכויות יוצרים


בניית אתרים | מדריך עסקים | בתי עסק | קידום אתר | Copyright © 2001-2019 NetStyle. All rights reserved