שעוות מוצרים נלווים מחממי שעווה ערכות קוסמטיקה להסרת שיער
ראשי קוסמטיקה וחומרים מוצרי שעווה וחד פעמיים
אין מוצריםהודעה חשובה לקוסמטיקאיות ובעלי עסק בענף האסתטיקה!
מוצרינו נמכרים במרכזי השיווק הנבחרים לקוסמטיקה ברחבי הארץ.


הקטגוריה היחידה שפעילה לרכישה ישירה מאיתנו הינה שיזוף בהתזה ומבצעים חמים
הנמכרים דרך מחלקת המכירות של חברתינו.


בקטגוריית מוצרי הספא תוכלו להתרשם מחלקם של המוצרים המיוצרים באמצעות חברת הבת
שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה ומשווקים ע"י מרכזי השיווק.משווק בענף הקוסמטיקה, פדיקור ויופי ?
האתר הזה יכול להיות שלך ! האתר מוצע למכירה בימים אלו במחיר מצחיק !


האתר נמכר בשילוב מערכות הקידום שלו בגוגל + מערכת ניהול עצמאית + מוניטין רב עוצמה שלמעלה מ 10 שנים + תוכן של אלפי מוצרים הנמכרים היום בענף ומוסתר כרגע אך
מוטמע במערכת הניהול הפנימית.
לפרטים צרו קשר עימנו בטלפון  03-9511544 שלוחה


מחמם שעווהמחמם שעווה הוא מכשיר מיוחד אשר מכניסים שעווה לתוכו והוא מחמם אותה ומכין אותה לקראת שימוש של מריטת והסרת שערות באמצעות שעווה. במרכז הקוסמטי שרונס פתרונות קוסמטיים משתמשים גם באותו מחמם שעווה להסרת שיער.מהו מחמם שעווה וכיצד משתמשים בו ?כאשר אנחנו חושבים על מרכז קוסמטי או קוסמטיקאית פרטית אשר מבצעת כמעט את כל הטיפולים הקוסמטיים האפשריים כיום בשוק אנחנו כמעט באופן מיידי יכולים לחשוב על הסרת שיער באמצעות שעווה מכיוון שזהו אחד מהטיפולים הקוסמטיים המוכרים והנפוצים ביותר שקיימים כיום ומבוקשים כיום על ידי נשים בעיקר.
מחמם שעווה למעשה מאפשר לנו לרכוש בתור קוסמטיקאית או בבית בעצמנו שעווה קרה בתוך צנצנות או קופסאות למיניהן ולהכניס את אותה שעווה אל תוך מחמם שעווה שהוא כלי מעין גוף חימום גדול, להדליק אותו כשאנחנו רוצים ולאחר שהוא מחמם את השעווה היא נמסה ולמעשה הופכת נוזלית בצורה כזאת שאפשר להתחיל לעבוד איתה ולהסיר איתה שיער במקומות הרצויים. אין ספק כי המכשיר הוא בהחלט מכשיר גאוני שמקל על החיים של נשים רבות כמו גם קוסמטיקאיות אשר לא צריכות לחשוב על אמצעים כל שהם לחמם את השעווה כפי שהיו צריכות לעשות בעבר אלא רק להכניס שעווה אל מחמם שעווה שברשותן ולהפעילו בעת הצורך. הוא יחמם את השעווה ויכין אותה עבורנו לשימוש.כיצד פועל מחמם שעווה ?מחמם שעווה הוא למעשה מעין כד, מי שראה מחמם בקבוקים אלקטרוני של תינוקות מדובר על משהו מאוד דומה ועל אותו עיקרון. כד אשר בתוכו ישנם גופי חימום אשר נדלקים ומכובים כמובן באמצעות מתגים שאנחנו לוחצים ובוחרים להפעיל ובחלק מן אותם מכשירים של מחמם שעווה אפשר לווסת את עוצמת החום כדי שתהיה חלשה או שתהיה חזקה יותר לפי מה שאנחנו צריכים.
בצורה כזאת אנחנו יכולים להחליט בתור קוסמטיקאית לדוגמא להפעיל את אותו מחמם שעווה ברגע שמטופלת נכנסת אלינו ולאחר שהיא עוברת כמה וכמה טיפולים אחרים השעווה בינתיים תתחמם באמצעות מחמם שעווה ונוכל ברגע שהיא תסיים את שאר הטיפולים להתפנות ולהגיע אל המיקום של הסרת השיער כאשר השעווה חמה דיה. במידה ואנחנו יודעים כי הטיפולים הקודמים שלה אורכים זמן רב אבל בכל זאת אנחנו לא נוכל באמצע ללכת להפעיל את אותו מחמם שעווה כדי שהיא לא תישרף אפשר להדליק מחמם שעווה על עוצמת חום נמוכה.מחמם שעווה קונים בשרונס פתרונות קוסמטייםמחמם שעווה כמובן שיש גם אצל שרונס פתרונות קוסמטיים, מרכז לטיפולים קוסמטיים אשר מפעיל את כל סוגי הטיפולים הקוסמטיים האפשריים כולל הסרת שיער באמצעות שעווה בשימוש נכון ובטוח של מחמם שעווה מתקדם ומשוכלל. אין ספק כי שרונס קוסמטיקה הוא מרכז קוסמטי גדול ומרהיב אשר מכיל את כל האפשרויות הרבות אשר יכולות רק לעמוד לרשות הלקוחות לבחירה ולהנאה מרובה.
המרכז מבצע טיפולים קוסמטיים רבים כמו גם מוצא ומאתר יחד עם המטופלים פתרונות קוסמטיים עבור מגוון רחב של בעיות לדוגמת בעיות של שיער מיותר וכיצד להסיר אותו. אחת הדרכים הפופולאריות ביותר להסירו היא כמובן באמצעות שעווה חמה אשר מתחממת באמצעות מחמם שעווה מקצועי ובטיחותי לשימוש אשר קיים במרכז הקוסמטי.
 
       מצב הסל שלי
 שלום אורח - סל הקניות ריק
       מידע וכלים

 אודותינו
 שרות לקוחות
 אמנת שרות
 קניה בטוחה
 מדיניות החזרות וביטולים
 תנאי שימוש
 שאלות נפוצות
 צרו קשר

       מועדון לקוחות
  הסר הוסף
       מבצעים
מחזק גוון מקצועי - בקבוק משודרג
₪290.00
לא כולל מע"מ
       אתר מאובטח
SSL Provided by Comodo  
       מוצרים חדשים
אין מוצרים חדשים

 
   

רח' משה בקר 18, אזה"ת הישן ראשל"צ טלפון: 03-9511544 | פקס. 03-6024488 info@sharons.co.il

אתר המידע הרפואי העולמי, אתר האגודה האמריקאית למלחמה בסרטן, וואלה, YNET, גוגל
סכנות השיזוף במיטות שיזוף כתבה מס' 1, סכנות השיזוף במיטות שיזוף כתבה מס
' 2, סכנות השיזוף במיטות שיזוף כתבה מס' 3, זכויות יוצרים


בניית אתרים | מדריך עסקים | בתי עסק | קידום אתר | Copyright © 2001-2020 NetStyle. All rights reserved