FIT MY FEET פדיקור מוצרים ותכשירי טיפוח קבינטים מקצועיים DEPILEVE - דפילב מוצרי שעווה וחד פעמי
קורסים מקצועיים מחירים סיטונאיים
ראשי קוסמטיקה וחומרים
אין מוצרים


הודעה חשובה לקוסמטיקאיות ובעלי עסק בענף האסתטיקה!
מוצרינו נמכרים במרכזי השיווק הנבחרים לקוסמטיקה ברחבי הארץ.


הקטגוריה היחידה שפעילה לרכישה ישירה מאיתנו הינה שיזוף בהתזה ומבצעים חמים
הנמכרים דרך מחלקת המכירות של חברתינו.


בקטגוריית מוצרי הספא תוכלו להתרשם מחלקם של המוצרים המיוצרים באמצעות חברת הבת
שרונ'ס מעבדות קוסמטיקה ומשווקים ע"י מרכזי השיווק.משווק בענף הקוסמטיקה, פדיקור ויופי ?
האתר הזה יכול להיות שלך ! האתר מוצע למכירה בימים אלו במחיר מצחיק !


האתר נמכר בשילוב מערכות הקידום שלו בגוגל + מערכת ניהול עצמאית + מוניטין רב עוצמה שלמעלה מ 10 שנים + תוכן של אלפי מוצרים הנמכרים היום בענף ומוסתר כרגע אך
מוטמע במערכת הניהול הפנימית.
לפרטים צרו קשר עימנו בטלפון  03-9511544 שלוחה

מהם למעשה חומרי קוסמטיקה?

כאשר אנחנו מדברים על חומרי קוסמטיקה אנחנו מדברים על קשת רחבה מאוד של מוצרים וטיפולים בתחום טיפולי הקוסמטיקה. חומרי קוסמטיקה יכולים להיות מגוון רחב של דברים החל ממשחות, שעוות למיניהן, חומרים מיוחדים אשר מיועדים לאיפור קבוע, כלים ועזרים אשר מסייעים למריטת שערות, מקלונים וחומרי חיטוי, מסיכות פנים למיניהן, פילינגים, קרמים מיוחדים ועוד. אין ספק כי המגוון הוא אין סופי כמעט ובכל קליניקה וכל קוסמטיקאית משתמשת בסוגים שונים של חומרי קוסמטיקה והם משתנים בהחלט. ישנן חברות רבות בשוק אשר מספקות חומרי קוסמטיקה וכל אחת מאותן קוסמטיקאיות או קליניקות קוסמטיקה משתפות פעולה עם חברות אחרות או חברה אחת מסוימת והיא היחידה אשר מספקת לאותה קוסמטיקאית או קליניקה את אותם חומרי קוסמטיקה. יש להם הצעת מחיר מגובשת ומסוכמת מראש כמובן בתנאי כי אותה קוסמטיקאית מתחייבת לרכוש חומרי קוסמטיקה אך ורק מאותה החברה ומאותו הספק.
הקוסמטיקאית או הקליניקות של טיפולי הקוסמטיקה כאשר הן פותחות ומתחילות את העסק שלהן עושות בדיקה כל שהיא של איזה חברה הן מעוניינות לעבוד איתה על פי כמה וכמה מדדים.


לפי אילו מדדים קוסמטיקאית או קליניקת קוסמטיקה מחליטה עם איזה חברה של חומרי קוסמטיקה לעבוד?


כאשר קוסמטיקאית או קליניקת קוסמטיקה מתחילה את עבודתה כמובן כי אחד הדברים הראשונים שהיא צריכה לעשות עוד לפני שהיא בכלל מגבשת לה חוג לקוחות כל שהוא, הוא למצוא חברה כלומר ספק של חומרי קוסמטיקה אשר יספקו לה באופן קבוע ורציף את כל חומרי קוסמטיקה שהיא תצטרך באופן שוטף על מנת לטפל בלקוחות שלה. וזה לא חשוב מהי כמות העבודה או היקף העבודה שלה, חשוב תמיד שכל קוסמטיקאית תחזיק בקליניקה שלה את כל חומרי קוסמטיקה האפשריים שכן במידה והיקף העבודה שלה משתנה בהתראה מאוד קצרה ופתאום לקוחות מבקשות סוג טיפול חדש שלא ביקשו עד היום חשוב שהיא תוכל לקבל את העבודה ולומר כי אכן יש לה במלאי את האפשרות הזאת ולבצע זאת אפילו בקביעה של מהיום להיום.
אז בתחילת התהליך היא יכולה להזמין כמה דוגמיות או כמה חומרי קוסמטיקה קטנים מכל חברה וחברה ולבדוק אותם על עצמה או אולי על חברה או קרובת משפחה ולראות לאיזה מהן יש את התוצאה או האפקט הטוב ביותר שהיא רוצה להשיג. כאשר היא משקללת את זה ביחד עם הצעות המחיר שהיא קיבלה היא יכולה להחליט איזה חברת חומרי קוסמטיקה תהיה הספק העיקרי או הבלעדי שלה תלוי בהסכם שלה עם החברה.


חומרי קוסמטיקה של חברת שרונס


שרונס היא קליניקה של טיפולי ופתרונות קוסמטיקה רבים בכל התחומים וכל האפשרויות ואין ספק כי שרונס פתרונות קוסמטיקה הוא המקום להגיע אליו כאשר אנחנו מעוניינים לבצע טיפולי קוסמטיקה באמצעות חומרי קוסמטיקה שונים. שרונס פתרונות קוסמטיקה מחזיקה אתר אינטרנט מפורט ומקסים אשר מציג לראווה את כל שלל העבודה ומידע רב אודות הקליניקה כמו גם סוג העבודה שמתבצעת עם חומרי קוסמטיקה שונים בקליניקה. היכנסו עוד היום לאתר האינטרנט של שרונס פתרונות קוסמטיקה והתרשמו בעצמכם.
 

       מצב הסל שלי
 שלום אורח - סל הקניות ריק
       מידע וכלים

 אודותינו
 שרות לקוחות
 אמנת שרות
 קניה בטוחה
 מדיניות החזרות וביטולים
 תנאי שימוש
 שאלות נפוצות
 צרו קשר

       מועדון לקוחות
  הסר הוסף
       מבצעים
מחזק גוון מקצועי - בקבוק משודרג
₪290.00
לא כולל מע"מ
       אתר מאובטח
SSL Provided by Comodo  
       מוצרים חדשים
אין מוצרים חדשים

 
   

רח' משה בקר 18, אזה"ת הישן ראשל"צ טלפון: 03-9511544 | פקס. 03-6024488 info@sharons.co.il

אתר המידע הרפואי העולמי, אתר האגודה האמריקאית למלחמה בסרטן, וואלה, YNET, גוגל
סכנות השיזוף במיטות שיזוף כתבה מס' 1, סכנות השיזוף במיטות שיזוף כתבה מס
' 2, סכנות השיזוף במיטות שיזוף כתבה מס' 3, זכויות יוצרים


בניית אתרים | מדריך עסקים | בתי עסק | קידום אתר | Copyright © 2001-2019 NetStyle. All rights reserved